Uzvaras laurus 2004.-2005.gadu čempionātā plūc “SK Amber”

25.martā tika aizvadīts Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionāta 2004.-2005.gadā dzimušajiem finālposms. Fināla etapam jau iepriekš bija kvalificējušās četras no astoņām komandām. Par turnīra spēcīgāko komandu tika atzīta “SK Amber”.
 
Čempionāta finālkārta tika aizvadīta Latvijas Telpu futbola svētku ietvaros, “Elektrum” Olimpiskajā centrā, kur divos pusfinālos un sacensību noslēgumā arī finālos tikās “SK Amber”, “SK Kengaroos/TFK Salaspils”, “TFS Nikars-Vanagi” (Rīga) un “FC Nikers” (Kuldīga).
 
Pusfināla cīņā starp “SK Kengaroos/TFK Salaspils” un “SK Amber”, līdzvērtīgā cīņā uzvaru ar rezultātu 5:3 izcīnīja “SK Amber”, kas ļāva tiem kvalificēties čempionāta finālam. Arī otrajā pusfinālā saspringtā spēlē, kas noslēdzās ar rezultātu 6:3, vietu finālā nodrošināja – šajā reizē “TFS Nikars – Vanagi”, kas pārspēja “FC Nikers”.
 
Aizraujošā spēlē par Latvijas telpu futbola čempionāta 2004.-2005.gadā dzimušajiem 3.vietu izvērsās cīņa starp “SK Kengaroos/TFK Salaspils” un “FC Nikers”. Noslēdzoties spēles pamatlaikam, uz  tablo rezultāts rādīja 3 – 3, tomēr pēcspēles sitienos labāki izrādījās Salaspils pārstāvji. Spēlē par čempionu titulu uzvaras laurus plūca “SK Amber”, kas ar rezultātu 3 – 1, finālā pārspēja “TFS Nikars – Vanagi” komandu, tādējādi nodrošinot sev pirmo vietu turnīrā.
  
Kā jau ziņots, Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionāta 2004.-2005.gadā dzimušajiem jauniešiem tika aizvadīts piecos posmos, no kuriem katra komanda piedalījās četros. Katrā posmā tika izspēlēts apļa turnīrs, kurā komandas tikās katra ar katru. Turnīrā, kas šogad norisinājās pirmo reizi, piedalījās astoņas komandas. Bez finālā iekļuvušajām komandām, turnīrā piedalījās arī “TFK Rēzekne”, “FK Ādaži/ĀBJSS”, “FC Gauja” un “FK Nīca”. Divos no pieciem (otrajā un trešajā) čempionāta posmiem uzvaras laurus plūca “SK Kengaroos/TFK Salaspils”, savukārt pēc pirmā posma zelta medaļas kaklā kāra “SK Amber” pārstāvji, ceturtajā un piektajā komandu tikšanās reizē par uzvarētājiem tika kronēti “TFS Nikars-Vanagi”. Kopvērtējumā (vērā tika ņemti trīs komandas labākie posmi) četras komandas izcīnīja ceļazīmi uz fināla kārtu.

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri