Jaunatne: “Nikars” punkta attālumā no U16 zelta

Aizvadīta kārtējā rosīgā nedēļas nogale Evelatus.lv jaunatnes čempionātā. U16 vecuma grupā pirmos punktus zaudēja “Nikara” juniori, kamēr U14 puišiem vadībā izvirzījušās Nīcas, Priekules un Jēkabpils vienības. 

Pieaugušo grupā sezonu noslēdza FC “Talsi”/FK “Laidze”, svētdien ar 12:5 sakaujot FK “Bandava”/”Priekule”. Pērn talsenieki palika 2. vietā U19 čempionātā, bet šogad U18 vecumā izcīnīja bronzas godalgas. 23. februārī tiks aizvadīta izšķirošā cīņa par zelta medaļām – TFK “Salaspils” savā laukumā uzņems TFK “Rēzekne” jauniešus.

FC “Talsi”/FK “Laidze” – FK “Bandava”/”Priekule” 12:5 (4:3)

Vārti: Janpavils 1′, Buks 13′ 14′ 32′, Sproģis 18′ 32′ 35′, Kairišs 23′ 29′ 38′, Ernestsons 24′, Ļutjanskis 33′ – Spēks 4′ 9′, Jansons 7′ 30′, Erbe 40′

Dienu agrāk Talsi uzņēma U16 čempionāta trešo sabraukumu, kur potenciāli varēja noskaidroties attiecīgas vecuma grupas čempioni. Līdervienība FS “Nikars 2005” zaudēja pirmos punktus, spēlējot 2:2 ar Valmieras FC “Gauja”. Savukārt posma mājinieki FC “Talsi”/FK “Laidze” jaunie futbolisti trešo reizi apspēlēja SK “Amber Stars” un gandrīz nodrošināja sev trešo vietu kopvērtējumā. Par FS “Nikars” komandas labāko spēlētāju atzītais Ralfs Emīls Fokrots sacīja, ka uzvarēt valmieriešus, kas nozīmētu arī panākumu kopvērtējumā, liedza pašu kļūdas. “Gauja” komandā par labāko tika atzīts Rūdolfs Bērziņš, Talsu sastāvā vairāk izcēlās Valters Čuhnovs, bet “Amber Stars” – vārtsargs Rainers Mūrnieks. Ar U16 čempionāta rezultātiem var iepazīties šeit.

U14 vecuma grupā startē 10 komandas, kuras sadalītas divās grupās. A kvartetā pēc otrās posma zināmas abas finālturnīra dalībnieces. Vismaz 2. vietu grupā nodrošināja FK “Nīca” un FK “Bandava”/”Priekule”, sakrājot 15 punktus. Nīcas komandā par labāko spēlētāju aizvadītajā posmā tika atzīts Markuss Kažis, kurš guva hat-trick 17:0 uzvarā pār SK “Vēsma”/”Vecumnieki”. Īpašas balvas no sacensību atbalstītāja Evelatus saņēma arī Kristians Erbe (FK “Bandava”/”Priekule”), Aleksejs Pocis (Liepājas FS) un Markuss Emīls Pļaviņš (SK “Vēsma”). U14 čempionāta rezultātus var aplūkot šeit.

Savukārt B grupā sacensības pārliecinoši iesāka Jēkabpils SS un FK “Veina”/”Petrow”, pirmajā posmā iztiekot bez zaudējumiem. Sekotājos ar sešiem punktiem atrodas FC “Gauja”, bet pa vienai uzvarai pirmajā spēļu dienā izcīnīja TFK “Rēzekne” un SK “Amber Stars”.

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri