Norisinājies Latvijas jaunatnes telpu futbola čempionāta 2004.-2005.g.dz. 2.posms

28.decembrī tika aizvadīts Latvijas telpu futbola čempionāta 2004.-2005.gadā dzimušajiem 2.posms. Par posma uzvarētājiem sīvā cīņā kļuva SK Kengaroos/TFK Salaspils komanda.
 
Sezonas 2.posms norisinājās Ādažu sporta centrā un tajā piedalījās sešas no astoņām čempionāta komandām: TFK Rēzekne Juniors, FK Nīca, FC Nikers (Kuldīga), SK Kengaroos/TFK Salaspils, FK Ādaži/ĀBJSS un SK Amber.
 
Par posma uzvarētājiem īpaši sīvā cīņā kļuva SK Kengaroos/TFK Salaspils, gūstot četras uzvaras un vienu neizšķirtu, aiz sevis atstājot SK Amber vienību. 
Vienīgajiem punktus posma uzvarētājiem izdevās atņemt FC Nikers (Kuldīga) vienībai, kas, noslēdzoties posmam, ierindojās turnīra tabulas 3.vietā ar trim uzvarām, vienu neizšķirtu un vienu zaudējumu pret SK Amber.
 
Sīva cīņa izvērtās arī par 4.vietu, kuru ieguva FK Nīca. Nīcas komandai 4.vietu izdevās nosargāt, pateicoties minimālai uzvarai ar 1 – 0, pret tuvākajiem sekotājiem un mājiniekiem FK Ādaži/ĀBJSS, kuri, posmam noslēdzoties, ierindojās 5.vietā. Rēzeknes telpu futbola jaunākā paaudze – TFK Rēzekne Juniors – posmu noslēdza 6.vietā.
   
Nākamais Latvijas jaunatnes telpu futbola čempionāta posms norisināsies Nīcā, Nīcas sporta hallē, 20.janvārī, kur tiksies sešas no astoņām 2004.-2005.gada dzimušo čempionāta dalībniecēm, lai aizvadītu trešo no pieciem kvalifikācijas posmiem.

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri