Rēzekne turpina pārliecinoši

TFK “Rēzekne”/RFA jaunatnes komanda nostiprinājās 1. vietā U19 čempionātā, kamēr 2005. gadā dzimušo jauniešu “B” grupas sacensībās “Gauja” izcīnīja panākumu mājas posmā.

16. janvārī U19 čempionāta mačā Kuldīgas “Nikers” ar 5:2 pieveica turnīra pastarīti SK “Kengaroos”. Te jāatzīmē, ka mača gaitā trīs Kuldīgas komandas futbolisti tika pie sarkanām kartītēm, kādēļ izlaida nedēļas nogales maču pret TFK “Rēzekne”/RFA. Bez diskvalificētiem spēlētājiem “Nikers” Rēzeknē piedzīvoja bezierunu zaudējumu ar 2:15. Četrus vārtus rēzekniešu labā iesita Žanuels Skopenko, bet pa diviem precīziem sitieniem Daniila Skopenko, Pētera Ivenkova un Grigorija Cvetkova kontā. 

Svētdien [20. janvārī] SK “Kengaroos” piedzīvoja trešo smago zaudējumu čempionātā, ar 0:18 kapitulējot Talsi/FK “Laidze” priekšā. Sešus vārtus talsenieku labā guva Kārlis Paegle, bet piecas bumbas pretinieku vārtos ieraidīja Toms Kristiāns Grīslis. Tikmēr “Petrow” jaunieši rezultatīvā cīņā pret TFK “Salaspils” vairākkārt atspēlējās un galu galā izcīnīja uzvaru ar 8:5. Četrus vārtus rīdzinieku labā guva Artūrs Grabčaks, kamēr salaspiliešu rindās ar diviem goliem atzīmējās Valērijs Novikovs. Ar sacensību tabulu var iepazīties šeit. 

Tāpat svētdien Valmierā risinājās 2005. gada dzimušo jauniešu čempionāta “B” grupas otrais posms. Sacensību mājinieki “Gauja” astoņu vārtu spēlē [5:3] revanšējās SK “Amber” par zaudējumu iepriekšējā posmā, panākot pretiniekus arī kopvērtējuma tabulā. 3. vietā vēlreiz palika FK “Ādaži”/”Leevon” futbolisti, kuri piecās spēlēs sakrāja septiņus punktus. Uzlabot savu sniegumu prata TFK “Rēzekne” juniori, kuri pēc 6. vietas pirmajā posmā šoreiz palika 4. pozīcijā. Ar posma rezultātiem un laureātiem var iepazīties šeit, bet fotogaleriju var apskatīties šeit.

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri