Jaunatne: priekšā izšķirošie posmi

16. februārī Inčukalnā aizvadīti uzreiz divi jaunatnes čempionāta posmi. Tagad 2005. un 2007. gadā dzimušo sacensībās atlicis izspēlēt pa vienam posmam katrā grupā. 

2007. gada dzimušo čempionāta “A” grupas konkurencē otro panākumu svinēja “Super Nova” puiši, kuri izcīnīja četras uzvaras un sasita 23 bumbas pretinieku vārtos. 9 no 23 goliem Roberta Kukuļa kontā, kurš kļuva par turnīra labāko vārtu guvēju. Sudraba medaļas “A” grupas trešajā posmā izcīnīja SK “Kengaroos”/”Riga FC” jaunieši, bet 3. vietā palika FK “Veina”/FC “Petrow” komanda. Ar visiem posma rezultātiem var iepazīties šeit. “Super Nova” līdz ar šo uzvaru nodrošinājusi sev dalību finālturnīrā, kamēr SK “Kengaroos” un FK “Veina” vienībām priekšā cīņa par otro ceļazīmi.

Trīs dažādas komandas ir uzvarējušas 2005. gada dzimušo čempionāta “B” grupas sacensībās. Sestdien pie panākuma tika FK “Ādaži”/”Leevon”. Interesanti, ka posma uzvarētāju komanda ar 14 gūtajiem vārtiem bija tikai trešā rezultatīvākā. 2. vietā finišējusī FC “Gauja” iesita 20 vārtus, bet 3. vietas īpašniece SK “Amber” – 19. Te jāmin, ka valmieriešu un rīdzinieku savstarpējā spēlē tika gūti 12 (!) vārti. Visu pārējo šī posma spēļu rezultātus var apskatīties šeit. Kopvērtējuma tabulā par pirmajām divām vietām cīnās trīs komandas – FC “Gauja” [16 punkti], SK “Amber” [15 punkti] un FK “Ādaži”/”Leevon” [14 punkti]. 

Izšķirošie posmi jaunatnes čempionātā notiks martā. Tikmēr 22. februārī var noskaidroties U19 čempionāta uzvarētāju komanda. Gadījumā, ja TFK “Rēzekne”/RFA jaunieši izbraukumā pieveiks Talsus/FK “Laidze”, rēzeknieši garantēs sev 1. vietu sacensībās.

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri