Noskaidrotas Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionāta 2004.-2005.gadiem finālistes

11.martā risinājās Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionāta piektais posms 2005.gadā dzimušajiem spēlētājiem. Tajā piedalījās septiņas no astoņām posma komandām, dalību finālposmā, kas notiks Latvijas telpu futbola svētku ietvaros, nodrošinot TFS “Nikars-Vanagi”, SK “Kengaroos/TFK Salaspils”, SK “Amber” un FC “Nikers” vienībām.
 
Čempionāta piektā kārta tika aizvadīta Salaspils sporta hallē, un šajā reizē septiņas no astoņām komandām, kas piedalījās posmā, bija FK “Nīca”, TFS “Nikars-Vanagi” (Rīga), FC “Gauja” (Valmiera), SK “Amber”, FK “Ādaži/ĀBJSS”, FC “Nikers” (Kuldīga) un SK “Kengaroos/TFK Salaspils”.
 
Par posma uzvarētājiem tika kronēta TFS “Nikars-Vanagi” komanda, kas visās sešās spēlēs guva uzvaras, kā arī visa sabraukuma laikā ielaida tikai divus vārtus. Pateicoties piecām uzvarām sešās spēlēs, otrajā vietā ierindojās SK “Amber”. Piedzīvojot divus zaudējumus, kārtas trešo pozīciju ieņēma SK “Kengaroos/TFK Salaspils” vienība. Sīva cīņa risinājās par ceturto vietu, kur posmam noslēdzoties, tika noskaidrots, ka trim komandām ir vienāds punktu skaits. Atbilstoši sacensību nolikumam ceturto vietu ieguvēja FC “Nikers” (, aiz sevis atstājot FK “Ādaži/ĀBJSS” un turnīra jaunāko komandu – FC “Gauja”. Septītajā vietā ierindojās Kurzemes pārstāvji FK “Nīca”.
  
Kā ziņots, Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionāta 2004.-2005.gadā dzimušajiem jauniešiem sacensības tiek aizvadītas piecos posmos, no kuriem katra komanda piedalījās četros. Katrā posmā tika izspēlēts apļa turnīrs, kurā komandas tikās katra ar katru. Līdz ar to kopvērtējumā (vērā tika ņemti trīs komandas labākie posmi) ceļazīmi uz fināliem izcīnīja TFS “Nikars-Vanagi”, SK “Kengaroos/TFK Salaspils”, SK “Amber” un FC “Nikers”.
 

Latvijas telpu futbola 2004.-2005.gadā dzimušo futbolistu labākā komanda Latvijas telpu futbola svētku dienā – 25. martā – tiks noskaidrota jau sākot no plkst.10.45, kad laukumā dosies SK “Kengaroos/TFK Salaspils” un SK “Amber”. Uzreiz pēc pirmā pusfināla, plkst.11.35 laukumā tiksies TFS “Nikars-Vanagi” un FC “Nikers”. Spēle par 3.vietu tiks aizvadīta plkst.12.25, kad “Elektrum” Olimpiskā centra rezerves laukumā tiksies pusfināla pāru zaudētājas, bet fināls risināsies uz galvenā laukuma, kad plkst.12.45 laukumā dosies pusfināla pāru uzvarētāji, lai cīnītos par turnīra labākās komandas godu. Čempionāta “saldais ēdiens” jeb apbalvošana paredzēta 13.30!

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri