Aizvadīts Latvijas jaunatnes telpu futbola čempionāta 1.posms 2004.- 2005.gadā dzimušajiem

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 10.decembrī, vispasaules futbola dienā norisinājās Latvijas jaunatnes telpu futbola čempionāta 1.posms 2004 -2005.gadā dzimušajiem jauniešiem. Turnīrs tiek aizvadīts pirmo reizi un par čempionāta pirmā posma uzvarētāju kļuva SK Amber jaunieši.
 
Posms tika aizvadīts Rēzeknes Valsts Robežsardzes koledžas sporta mācību centrā un tajā piedalījās sešas no astoņām čempionātā dalību ņēmušajām komandām: FK “Ādaži/ĀBJSS”, TFS “Nikars – Vanagi” (Rīga), “SK Amber”, TFK “Rēzekne”, “SK Kengaroos / TFK Salaspils” un FC “Gauja” (Valmiera).
 
Par pirmā posma uzvarētājiem kļuva SK Amber jaunieši, kuri piecās spēlēs guva četras uzvaras un vienu reizi spēlēja neizšķirti pret 6.vietā esošo TFK Rēzekne Juniors komandu.
 
Sīva cīņa izvērtās par 2.vietu, kuru, pateicoties vārtu attiecībai, ieguva SK Kengaroos/TFK Salaspils komanda, aiz sevis atstājot TFS Nikars-Vanagi un FK Ādaži/ĀBJSS. Jāatzīmē, ka 4.vietā palikusī FK Ādaži/ĀBJSS ar rezultātu 2 – 0 pārspēja SK Kengaroos/TFK Salaspils komandu, tomēr salaspiliešu rezultatīvā spēle un uzvara ar 2 – 0 pār Nikara jauno paaudzi ļāva posma izskaņā noturēties 2.vietā.
 
Turnīra jaunākā komanda, kuras sastāvā startēja 2006.gadā dzimušie jaunieši, FC Gauja ierindojās 5.vietā, vienīgo uzvaru ar rezultātu 3 – 1 gūstot pret vietējiem TFK Rēzekne Juniors jauniešiem, kuri posma noslēgumā ierindojās 6.vietā.
   
Latvijas jauniešuts telpu futbola čempionāts 2004 – 2005.gadā dzimušiem jauniešiem tiek aizvadīts četros posmos, no kuriem katra komanda piedalās trīs posmos, bet piektajā kvalifikācijas posmā startēs visas astoņas čempionātā dalību ņēmušās komandas. Katrā posmā tiek izspēlēts apļa turnīrs, kur komanda spēlē katra ar katru. Piecu posmu kopvērtējumu četri labākie rezultāti (vērā tiks ņemti trīs komandas labākie posmi) nokļūs Latvijas jauniešu telpu futbola čempionāta 2004 – 2005. gadā dzimušajiem finālā!
 
Nākamais Latvijas jaunatnes telpu futbola čempionāta posms tiks aizvadīts Ādažos, Ādažu sporta centrā, 28.decembrī, kur tiksies sešas no astoņām 2005.gada dzimušo čempionāta dalībniecēm, lai aizvadītu otro no pieciem kvalifikācijas posmiem.

20. oktobris, 2020

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri