Jaunatne: Rēzekne un Salaspils grauj, “Nikara” talanti izaug līdz 1. līgai

Nedēļas nogalē aizvadītas sacensības Evelatus.lv jaunatnes čempionāta U13, U16 un U18 vecuma grupās.

Vecākajā grupā ar perfektu bilanci turpina TFK “Rēzekne” un TFK “Salaspils” juniori. Rēzeknieši izbraukumā ar 15:0 sakāva citu Salaspils vienību SK “Kengaroos”, kamēr “Salaspils” savā laukumā ar 14:2 pieveica FK “Bandava”/”Priekule” komandu. Rēzekne izcīnījusi četras uzvaras tikpat spēlēs, bet salaspilieši sakrājuši deviņus punktus trijos mačos. Ar 12 gūtajiem vārtiem turnīra labāko vārtu guvēju saraksta galvgalī izvirzījies rēzeknietis Lukass Mackevičs.

SK “Kengaroos” – TFK “Rēzekne” 0:15 (0:10)

Vārti: Mackevičs 2′ 11′ 17′ 28′, Trofimovs 4′, Iļjins 7′ 35′ 36′, Dubins 12′ 30′, Tarakanovs 14′, Cvetkovs 16′ 19′, Galajs 20′ 29′

TFK “Salaspils” – FK “Bandava”/”Priekule” 14:2 (6:1)

Vārti: Švāns 1′ 12′, Emzis 13′, Siņakovs 18′ 24′ 33′ 34′, Erbe 19′ (s.v.), Momots 20′, Nazimovs 27′ 39′, Zālītis 28′, Krancmanis 29′, Lastovičs 30′ – Rašmanis 11′, Spēks 39′

Sākušās sacensības U16 vecuma grupā, kur par valsts čempionu titulu sacenšas FS “Nikars 2005” (Rīga), FC “Gauja” (Valmiera), FC “Talsi”/FK “Laidze” un SK “Amber Stars” (Rīga). Komandas savā starpā aizvadīs četru apļu turnīru. Pirmajā spēļu dienā Valmierā pie trim uzvarām tika FS “Nikars 2005” jaunie futbolisti. Otrajā vietā ar četriem izcīnītajiem punktiem pašlaik atrodas “Gauja”, bet trijnieku noslēdz talsenieki. Sacensību fotogaleriju var atrast šeit.  

Specbalvas no jaunatnes čempionāta atbalstītājiem Evelatus saņēma Mareks Kārkliņš (SK “Amber Stars), Edgars Zaļupe (FC “Talsi”/FK “Laidze”), Endijs Apsītis (FC “Gauja”) un Gregors Helmanis (FS “Nikars 2005”). Helmanis kopā ar vēl vienu FS “Nikars-Vanagi” audzēkni Ralfu Emīlu Fokrotu 12. janvārī debitēja Latvijas Telpu futbola asociācijas 1. līgas turnīrā, pārstāvot FK “Nikars”/”Ghetto” komandu.

U13 čempionāta B konferencē aizvadītas otrā posma spēles. Līderpozīcijas saglabā FK “Veina”/FC “Petrow” (Aizkraukle) komanda, kas Madonas sabraukumā piedzīvoja pirmo zaudējumu. “Veinai” piecās spēlēs sakrāti 12. punkti. Otrajā pozīcijā ar astoņiem punktiem sešās spēlēs atrodas Jēkabpils SS, kamēr trešajā vietā ierindojušies “Krāslavas” jaunie futbolisti. Labāko spēlētāju apbalvojumus saņēma Oskars Saulīts (FK “Veina”/FC “Petrow”), Mihails Turčaņinovs (Jēkabpils SS), Markuss Djatkovičs (FK/SS “Krāslava”), Nikijs Broks (Madonas BJSS) un Deniss Nazarovs (TFK “Rēzekne”).

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri