Jaunatne: “Nikars-Vanagi” un “Kengaroos” kļūst par čempioniem

7. aprīlī noslēgusies Latvijas jaunatnes telpu futbola čempionātu sezona. 2005. gadā dzimušajiem puišiem triumfēja TFS “Nikars-Vanagi” un SK “Kengaroos”/”Riga” FC. 

Jaunākās vecuma grupas pusfinālos SK “Super Nova” ar 4:0 pieveica Vadima Atamaņukova vadīto “Krāslavas” komandu. Jāmin, ka šajā spēlē trīs vārtus guva Roberts Kukulis, kurš ar 40 precīziem sitieniem [Robertam vārtu guvums arī finālmačā] kļuva par jaunatnes čempionātu labāko bombardieri. Citā pusfinālā SK “Kengaroos”/”Riga” FC apvienotā komanda uzvarēja jaunos TFS “Nikars-Vanagi” futbolistus, kuri pēc tam spēlē par 3. vietu apspēlēja krāslaviešus. Finālmačs starp “Super Novu” un “Kengaroos” sanāca ļoti saspringts. Dzeltenzilie divreiz izvirzījās vadībā, taču salaspilieši allaž atrada iespējas atspēlēties. Pamatlaiks noslēdzās 2:2 neizšķirti, bet pēcspēles sitienu sērijā panākumu ar 3:2 svinēja SK “Kengaroos”/”Riga” FC puiši.  

2005. gadā dzimušo puišu sacensību pusfinālos uzvaras svinēja abas “A” grupas vienības – TFS “Nikars-Vanagi” un FC “Nikers”. Nikarieši pusfinālā ar 5:3 apspēlēja Valmieras FC “Gauja”, kamēr “Nikers” savā mačā tika galā ar SK “Amber”. Finālā Rīgas vienība pārliecinoši tika galā kuldīdzniekiem, sasitot astoņas bumbas pretinieku vārtus. Kuldīgas “Nikers” prata atbildēt ar diviem vārtu guvumiem. Četrus golus lielajā finālā iesita Ralfs Emīls Fokrots. Bronzas medaļas savāca Valmieras “Gauja” futbolisti. 

Atgādināsim, ka 2018./2019. gada Latvijas jaunatnes čempionātā telpu futbolā piedalījās 22 komandas – pa 11 katrā vecumā. Tāpat šogad pirmo reizi tika noorganizēts U19 čempionāts, kur uzvaru izcīnīja TFK “Rēzekne”/RFA komanda.

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri