Jaunatne: “Nikars-Vanagi” un “Kengaroos” kļūst par čempioniem

Nedēļas nogalē aizvadītas vairākas spēles Evelatus.lv Latvijas jaunatnes čempionātā telpu futbolā. Kārtējās uzvaras svinēja TFK “Salaspils” U18 un FS “Nikars-Vanagi” U16 komandas, kamēr U12 grupā līderos izvirzījušies FK “Tukums 2000″/TSS jaunie futbolisti.

Ceturto uzvaru U18 sacensībās svinēja TFK “Salaspils”, izbraukumā ar 11:2 sakaujot FC “Talsi”/FK “Laidze” jaunos futbolistus. Trīs vārtus salaspiliešu labā iesita Makars Siņakovs, kurš kopā čempionātā iesitis jau 10 vārtus. “Salaspilij” un TFK “Rēzekne” junioriem pēc četrām aizvadītajām spēlēm ir pa 12 punktiem.

FC “Talsi”/FK “Laidze” – TFS “Salaspils” 2:11 (1:5)

Vārti: Stivriņš 5′, Tīrums 33′ – Emzis 8′, Krancmanis 13′ 21′ 40′, Siņakovs 15′ 16′ 29′, Zālītis 18′, Momots 23′ 40′, Švāns 35′

Valmierā turpinājās sacensības U16 komandām. Trīs panākumus izcīnīja FS “Nikars 2005” puiši, palielinot pārsvaru par 2. vietā esošo FC “Gauja” līdz astoņiem punktiem (18 pret 10). Trešajā pozīcijā nostiprinājās FC “Talsi”/FK “Laidze”, kas otro reizi apspēlēja SK “Amber Stars”. Par Valmierā notikušā sabraukuma labākajiem spēlētājiem tika atzīti Robins Stērninieks (FS “Nikars 2005”), Ralfs Rafaels Lapinskis (FC “Gauja”), Kristiāns Deniss Jaunkalns (FC “Talsi”/FK “Laidze”) un Dāvis Brakovskis (SK “Amber Stars”). U16 čempionāta gaitai var seko šeit, kamēr sabraukuma fotogalerija sameklējama šeit.

Svētdien Nīcā sākās sacensības U12 vecuma grupā. A konferencē pie divām uzvarām tika debitanti no FK “Tukums 2000″/TSS. Četrus punktus sakrāja FS “Nikars 2009” un mājinieki FK “Nīca”, bet pie trīs punktiem tika FC “Raita”/RFS apvienotā komanda. Pie Evelatus specbalvām tika Renards Kokarītis (FK “Tukums 2000″/TSS), Edvards Eida (FS “Nikars 2009”), Gabriela Annija Andersone (FK “Nīca”), Iļja Kirejevs (FC “Raita”/RFS) un Laura Paegle (FK “Bandava”/LRSS).

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri