Jaunatne: Priekšā lielais fināls!

Martā noslēdzās 2005. un 2007. gadā dzimušo puišu sacensību regulārā sezona. Katrā vecuma grupā atlasījās pa četrām komandām, kas 7. aprīlī finālturnīrā noskaidros Latvijas čempionus.

2007. gada puišu sacensību finālturnīra iekļuva FK “Krāslava”, TFS “Nikars-Vanagi”, SK “Kengaroos”/”Riga” FC un SK “Super Nova” jaunie futbolisti. Ja Krāslavas un “Nikara” dominance “B” grupā izpaudās katrā posmā [krāslaviešiem četras uzvaras, bet rīdziniekiem – trīs otrās vietas], tad “A” grupā ļoti tuvu divām vadošajām vienībām bija FK “Veina”/FC “Petrow komanda. Viss izšķīrās pēdējā posmā Aizkrauklē, kur uzvaru izcīnīja apvienotā Salaspils un Rīgas komanda. Pusfinālos “Krāslava” tiksies ar “Super Novu”, bet TFS “Nikars-Vanagi” cīnīsies pret SK “Kengaroos”/”Riga” FC.

Divu gadu vecāku puišu čempionātā finālturnīram kvalificējās TFS “Nikars-Vanagi”, FC “Nikers”, SK “Amber” un FC “Gauja”. “A” grupā četras uzvaras četros posmos izcīnīja “Nikara” jaunā maiņa, kamēr “Nikers” trīs no četrām reizēm palika otrajā vietā. Savukārt “B” grupā uz divām vietām līdz pašām beigām pretendēja trīs vienības. Kā trešā liekā palika FK “Ādaži”/”Leevon” komanda, kas pēdējā posmā palaida priekšā “Gauju” un “Amber”. Pusfinālos TFS “Nikars-Vanagi” sacentīsies ar FC “Gauja”, kamēr “Nikers” spēkosies ar SK “Amber” jauniešiem. 

Ar jaunatnes sacensību kopvērtējuma tabulu var iepazīties šeit. Finālturnīra spēles risināsies 7. aprīlī Elektrum Olimpiskajā centrā telpu futbola dienas ietvaros.

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri