Sākusies jaunatnes sacensību sezona

Svētdien Salaspilī risinājās pirmais sabraukums 2007. gadā dzimušajiem jauniešiem, bet dienu iepriekš turpat strartēja pirmais U19 vecuma grupas čempionāts.

U19 čempionāta atklāšanas spēlē tikās Salaspils vienības TFK “Salaspils” un SK “Kengaroos”. Sīvā cīņā pārākumu prata izcīnīt “Salaspils” komanda, kuras sastāvā pa diviem vārtiem Artjoma Kozlovska un Viktora Kuļepova kontā. Citā spēlē Kuldīgas “Nikers” nedaudz vairāk kā minūti līdz pamatlaika beigām izrāva uzvaru pār “Talsi”/FK “Laidze” jauniešiem. Uzvaras vārti kuldīdznieku rindās laukumā labi spēlējošam vārtsargam Artūram Cīrulim. Savukārt mačs starp TFK “Rēzekne”/RFA un “Amber”/FC “Petrow” komandām tika atcelts, viesu komandas neierašanās dēļ.  

Jāatgādina, ka 2018./2019. gada sezonas U19 čempionātā piedalās sešas komandas. Sacensībās var piedalīties futbolisti, kuri dzimuši pēc 2000. gada 1. janvāra. Katra komanda spēles pieteikumā tiesīga iekļaut arī vienu 1999. gadā dzimušo. 

Tikmēr turnīrā 2007. gadā dzimušajiem puišiem aizvadīts pirmais sabraukums A grupā, kur savā starpā sacenšas FC “Gauja” (Valmiera), SK “Kengaroos”/”Riga” FC, SK “Amber” (Rīga), SK “Super Nova” (Rīga) un FK “Veina”/”Petrow” (Aizkraukle). Piecām komandām aizvadot viena apļa turnīru, uzvaru izcīnīja sabraukuma mājinieki SK “Kengaroos”/”Riga” FC, otrajā vietā paliekot Aizkraukles jauniešiem, bet 3. pozīcijā turnīru noslēdza “Super Nova”. 8 no 13 “Super Nova” komandas vārtiem guva Roberts Kukulis, kurš kļuva par rezultatīvāko spēlētāju turnīrā. Labākā vārtsarga balvu saņēma “Veina”/”Petrow” spēlētājs Hugo Muižnieks, bet par sabraukuma labāko spēlētāju tika atzīts uzvarētāju komandas pārstāvis Georgijs Fuņikovs. Rezultātu tabulu var apskatīties šeit.

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri