SK Amber Star komanda Latvijas meiteņu čempionāta U-12 elites grupā

Otrdien, 23. augustā, ar piecām spēlēm beidzās meiteņu čempionāts U-12 Elites grupā. Tajā pārliecinoši triumfēja Rīgas futbola skolas jaunā maiņa. Rīdzinieces uzvarēja visās astoņās čempionāta spēlēs.

Šogad šajā grupā piedalījās piecas komandas, četros sabraukuma posmos pa divām reizēm samērojot spēkus ar katru pretinieku. Rīgas futbola skola astoņos mačos nopelnīja vārtu starpību 69-10. Taču turnīra rezultatīvākā spēlētāja ir no RFS tuvākā sekotāja FK “Olaine”, kas astoņos mačos tika pie 15 punktiem. Olainiešu līdere Jasmīna Lote Punga izcēlās ar 26 vārtu guvumiem. Vadošo trijnieku ar 12 punktiem noslēdza SK “Super Nova” meitenes.

Par visa turnīra labāko spēlētāju atzina Patrīciju Laursoni (Rīgas futbola skola), bet labākās vārtsardzes tituls Katrīnai Katei Pētersonei (SK “Super Nova”). Individuālās balvas saņēma arī katras komandas labākās spēlētājas: Poļina Zeļenko (SK “Amber Stars”), Sintija Štignere (Liepājas futbola skola), Laura Kaņupa-Kanapenusa (SK “Super Nova”), Jasmīna Lote Punga (FK “Olaine”) un Gabriela Štrause (Rīgas futbola skola).

24. augusts, 2022

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri