Sākas Purvciema cup 2023 futbola turnīrs

Atklāšanas posms notika 29. aprīlī Rīgas klasiskās ģimnāzijas stadionā starp Rīgas pilsētas komandām. Pirmajā posma piedalījās 2012. gada dzimušo komandas. Par pirmo uzvarētāju kļuva komanda Corona Borealis audzēkņi, otrajā vietā ierindojās FK Jūrnieks komanda un trešo godalgoto vietu izcīnīja SK Super Nova Imanta.
“Ar šo pirmo pasākumu mēs atklājam “Purvciema cup 2023” turnīru sēriju. Mūsu mērķis ir rast iespēju sporta skolas STARS audzēkņiem realizēt apgūtās iemaņas treniņu mācību procesā, kā ari popularizēt bērnu futbolu Rīgā un tieši Purvciemā. Vēlos izteikt pateicības vārdus Rīgas Valsts Klasiskas ģimnāzijas kolektīvam par iespēju sarīkot futbola turnīru,” komentē turnīra rīkotāja SK Amber un sporta skolas STARS pārstāvis Inga Štekele.

6. maijs, 2023

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri