Meiteņu futbola nodaļas komandas dodas uz nometni LFF MTC Staicele

Nometnes mērķis ir veicināt dalībniecēs izpratni par savām stiprajām pusēm, stiprināt pašapziņu un pārliecību par sevi, atbalstīt brīvību izpausties ar futbola palīdzību, nodrošināt iespēju lietderīgi, daudzveidīgi un droši pavadīt brīvo laiku. Izvēloties šo sporta nometni, katra dalībniece, piedalīsies dažādās ievirzes nodarbībās, šķēršļu joslās un fizisko aktivitāšu nodarbībās, iegūs jaunus draugus, kļūs atraisītākas, atbildīgākas un pašpārliecinātākas. Meitenes veicinās savas tehniskais, fiziskais un psiholoģiskais prasmes draudzīga atmosfērā; Attiecību veidošanas prasmes motivējoša un izglītojoša vide; radošās un kritiskās domāšanas prasmes; lēmumu pieņemšanas un problēmu risināšanas prasmes; prasmes iekļauties grupā un jaunos apstākļos; pavadīs lietderīgi, daudzveidīgi un droši brīvo laiku

18.06.-22.06.2023

25. maijs, 2023

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri