Laika posmā no 20.07 līdz 24.07. Rojā Sporta Klubs Amber organizēja vasaras nometni „Stars camp”

Atbilstoši katras dienas tēmai tika aizvadītas fiziskās sagatavotības nodarbības jeb treniņi, iedvesmojošas lekcijas, dalībnieku spēju attīstošas spēles un izklaidējošas rotaļas, rīta vingrošanas, peldēšana jūrā, sporta spēles, konkursi, tematiskie uzdevumi, sporta pasākumi, pārgājieni, ekskursijas un izpētes maršruti, futbola treniņi. 
Nometnē piedalījās 50 dalībnieki: gan sporta skolas „STARS” audzēkņi, gan bērni no Rīgas vecumā no 9 līdz 14 gadiem un no dažādiem sociālajiem slāņiem, kurus apvieno sports. Nometnes laikā ar fizisko aktivitāšu, ekskursiju un nometnes pasākumu palīdzību dalībniekiem attīstījās izpratne par disciplīnu, prasme darboties kolektīvā; iespēja iegūt jaunas zināšanas, draugus un lietderīgi pavadīt brīvo laiku. 
Dalībnieki tuvāk iepazinās ar Kurzemes pusi, iejutās tās dzīves ritmā. Vasaras nometne “Stars camp” tika īstenota ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

26. decembris, 2021

Aleksandrs Štekeļs

Sadarbības partneri